
Підшипник у корпусі UCF 205 (фланцевий)
138 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: UCF 205
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Онорядний кульковий підшипник, який має сферичну поверхню зовнішньої обойми, що робить його самовстановлюючим. Він має внутрішнє кільце з двома отворами (під кутом 120 °) для гвинтів, якими кріпиться підшипник на валу. Від попадання вологи підшипник захищений пластиковим кільцем ущільнювача. Підшипник є частиною спеціального корпусного корпусного вузла UCF (квадратний чавунний корпус F 205 + підшипник UC 205) 25x95x35,7
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | UCF205 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,726 |
| Висота | 35,7 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Висота B (мм) | 35,7 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 |
| Каталожний номер | UCF205/FY 25 TF/LEF 205 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120477 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 95 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴

