
Підшипник мосту заднього ГАЗ-24, 3110, УАЗ, МТЗ, маточини передньої ЗИЛ-5301 7607 (32307)
167 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7607
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 35x80x32,75
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7607 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,559 |
| Висота | 31 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 |
| Каталожний номер | 7607/32307 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120398 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴

