Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 85x150x28
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180217 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,77 |
| Висота | 28 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 85 мм |
| Внутрішній діаметр. | 85 |
| Висота B (мм) | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Каталожний номер | 180217/6217/217 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120157 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴


