Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 60x110x22
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180212 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,8 |
| Висота | 22 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Внутрішній діаметр. | 60 |
| Висота B (мм) | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 180212/6212/212 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120153 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴


