
Підшипник моста переднього та задьного УАЗ 2206,31512, 469, 452, 451, 3909, 3303, ЗИЛ, ГАЗ-24 шестерня ведуча 102304 М (NCL304)
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 102304 М
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами однорядний безсепараторний з максимальною кількістю циліндричних роликів 20x52x15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 102304М |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,168 |
| Висота | 15 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр. | 20 |
| Висота B (мм) | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 |
| Каталожний номер | 102304/NCL304 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119878 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 ₴

