
Підшипник маточини передньої ВАЗ 2121-214, 2123 2007108 (32008)
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 2007108
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 40x68x19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 2007108 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,278 |
| Висота | 19 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 |
| Каталожний номер | 2121-3103020/2007108/32008/1324SKL |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120185 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 68 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴

