
Підшипник маточини передньої КамАЗ, КрАЗ, МАЗ, ГАЗ, ЗІЛ та КПП (вторинний вал передня опора) МТЗ 7610 (32310/P6)
403 ₴
- В наявності
- Код: 7610/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 50x110x42,25
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7610P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,9 |
| Висота | 40 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 50 |
| Висота B (мм) | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 7610/32310 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120336 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴

