
Підшипник кульковий радіальний 1308
146 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 1308
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний дворядний сферичний, самовстановлюючий, основне конструктивне виконання 40x90x23
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 1308 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,725 |
| Висота | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Каталожний номер | 1308 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120031 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴

