
Підшипник кульковий радіальний 180609 (62309 2RS)
266 ₴
- В наявності
- Код: 180609
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 45x100x36
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180609 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,1 |
| Висота | 36 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Висота B (мм) | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Каталожний номер | 180609/62309 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120183 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴

