
Підшипник гідропідсилювача/системи охолодження ГАЗ 3301-4301, КамАЗ 4310, 5320-53213 (1180305)
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 1180305/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми або пластмаси 25x62x21
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КамАЗ |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 1180305P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,28 |
| Висота | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр. | 25 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 1180305 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120300 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴

