Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 40x80x24,75
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 7508P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,553 |
| Висота | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 |
| Каталожний номер | 7508/32208 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120324 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴


