
Підшипник мосту заднього (середнього) КамАЗ, ЗІЛ, УРАЛ 7516 (32216)
316 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7516
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 80x140x35,25
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7516 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 2,11 |
| Висота | 33 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 80 мм |
| Внутрішній діаметр. | 80 |
| Висота B (мм) | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 |
| Каталожний номер | 7516/32216 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120391 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 140мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 316 ₴

