Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 70x150x35
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180314 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 2,52 |
| Висота | 35 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 70 мм |
| Внутрішній діаметр. | 70 |
| Висота B (мм) | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Каталожний номер | 180314/6314/314 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120170 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴


