
Підшипник КПП (вал першої передачі та заднього ходу передня опора) МТЗ та мост передній КрАЗ 50308 (6308N)
142 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50308
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кульковий радіальний однорядний з канавкою на зовнішньому кільці 40x90x23
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 50308 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,626 |
| Висота | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Каталожний номер | 50308/6308/6308 N |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120233 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴

