
Підшипник рульового керування КамАЗ, муфти зчеплення МТЗ 110 (6010/P6)
141 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 110/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 50х80х16
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 110P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,249 |
| Висота | 16 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 50 |
| Висота B (мм) | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 |
| Каталожний номер | 6010/110 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119285 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴

