Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 55x100x21
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180211P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,611 |
| Висота | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр. | 55 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Каталожний номер | 180211/6211/211 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119310 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴


