
Підшипник КПП КамАЗ, УРАЛ, ЗІЛ-133 вал ведучий, задня опора 170412 Л (412NRM)
1 102 ₴
- В наявності
- Код: 170412 Л/P6
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий радіальний однорядний з канавкою на зовнішньому кільці з канавкою для введення кульок 60x150x35
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 170412ЛP6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 3,18 |
| Висота | 35 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Внутрішній діаметр. | 60 |
| Висота B (мм) | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Каталожний номер | 170412/412N |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120303 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 102 ₴

