Підшипник кочення кульковий радіально-упорний однорядний основне конструктивне виконання 50x90x20
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 46210 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,446 |
| Висота | 20 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 50 |
| Висота B (мм) | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Каталожний номер | 46210/7210AC |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120226 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 ₴


