
Підшипник КПП ВАЗ 2101-07, 2121-214 вал вторинний, середня опора, РК ВАЗ 2121 50306 (6306N)
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 50306
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий радіальний однорядний з канавкою на зовнішньому кільці 30x72x19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 50306 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,34 |
| Висота | 19 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Каталожний номер | 50306/6306/306/2101-1701190/ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120231 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴

