Підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 90x190x46,5
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 7318 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 5,8 |
| Висота | 43 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 90 мм |
| Внутрішній діаметр. | 90 |
| Висота B (мм) | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 190 |
| Каталожний номер | 7318/30318 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120380 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 190мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727 ₴


