
Підшипник моста переднього та задьного УАЗ 469, 31512, 31514, 3152 шестерня ведуча бортової передачі 102211 М (NCL211)
224 ₴
- В наявності
- Код: 102211 М
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами однорядний безсепараторний з максимальною кількістю циліндричних роликів 55x100x21
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УАЗ |
| Код запчастини | ¿¿ 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 102211М |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,712 |
| Висота | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр. | 55 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Каталожний номер | 102211/NCL211 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119877 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴

