
Підшипник маточини ГАЗ, мосту заднього МАЗ, УРАЛ 7515 (32215)
277 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7515
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 75x130x33,25
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7515 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,72 |
| Висота | 31 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 75 мм |
| Внутрішній діаметр. | 75 |
| Висота B (мм) | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 |
| Каталожний номер | 7515/32215 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120390 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 130мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴

