
Підшипник роликовий циліндричний радіальний 292218 (RNU218)
405 ₴
- Немає в наявності
- Код: 292218
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами однорядний з бортами на зовнішньому кільці та без внутрішнього кільця 107x160x30
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 292218 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,9 |
| Висота | 30 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 107 мм |
| Внутрішній діаметр. | 107 |
| Висота B (мм) | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 |
| Каталожний номер | 292218/RNU218 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120203 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 160мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴

