Підшипник кочення роликовий упорний з конічними роликами одинарний з кожухом обидва кільця з конічними доріжками 38,4x72,9x21,34
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 29908 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,393 |
| Висота | 21,34 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 38,4 мм |
| Внутрішній діаметр. | 38,4 |
| Висота B (мм) | 21,34 мм |
| Зовнішній діаметр | 72,9 |
| Каталожний номер | 29908 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119896 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72,9 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴


