Підшипник кульковий радіальний однорядний 70x150x35
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 314 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 2,366 |
| Висота | 35 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 70 мм |
| Внутрішній діаметр. | 70 |
| Висота B (мм) | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Каталожний номер | 314/6314/50314 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120216 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴


