
Підшипник корпусного вузла (сферична обойма) 480209 (UC 209)
153 ₴
- Немає в наявності
- Код: 480209
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Онорядний кульковий підшипник, який має сферичну поверхню зовнішньої обойми, що робить його самовстановлюючим. Він має внутрішнє кільце з двома отворами (під кутом 120 °) для гвинтів, якими кріпиться підшипник на валу. Від попадання вологи підшипник захищений пластиковим кільцем ущільнювача. Підшипники є частиною спеціальних корпусних вузлів (чавунний корпус + підшипник): UCP, UCF, UCT, UCFC, UCPA, UCFL 45x85x22/49,2
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 480209 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,66 |
| Висота | 49,2 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Висота B (мм) | 49,2 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 |
| Каталожний номер | 480209/UC209/YAR 209-2F/LA 209/GYE 45 KRRB/LE 209-2F |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120459 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 85 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴

