
Підшипник маточини задньої ЗАЗ 1102-1103, 1105, 968, 1102-05 зовнішня опора 7204 (30204)
91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 7204
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний 20*47*15,25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7204 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,118 |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр. | 20 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 |
| Каталожний номер | 7204/30204/966310302001/BR11023020 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120356 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴

