
Підшипник двигуна (зубчате колесо приводу розподільного валу) КамАЗ, ЗІЛ (97506)
301 ₴
- Немає в наявності
- Код: 97506
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний дворядний типовий з двома внутрішніми кільцями 30x62x49,625/41
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 97506 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,661 |
| Висота | 49,63 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Висота B (мм) | 49,625 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 97506/2901118 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119961 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301 ₴

