
Підшипник кульковий радіальний 80201 (6201 ZZ)
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80201
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двома захисними шайбами (метал) 12x32x10
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80201 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,036 |
| Висота | 10 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 12 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12 |
| Висота B (мм) | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 |
| Каталожний номер | 80201/6201/6201ZZ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119931 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 32 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

