
Підшипник кульковий радіальний з сферичною поверхнею зовнішнього кільця 580204 (76204 2RS)
97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 580204
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кульковий радіальний однорядний з ущільненням з двох сторін та сферичною посадковою поверхнею зовнішнього кільця 20х47х14
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 580204 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,1 |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр. | 20 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 |
| Каталожний номер | 580204/76204 2RS/204XL/K6204 2RS/UD204 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120244 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴

