
Підшипник кульковий упорний 8112 (51112)
91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8112
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий упорний однорядний основне конструктивне виконання 60x85x17
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 8112 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,281 |
| Висота | 17 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Внутрішній діаметр. | 60 |
| Висота B (мм) | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 |
| Каталожний номер | 8112/51112 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119945 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 85 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴

