
Підшипник вижимний ЗІЛ 130-137, 5301, 431410-495810, ГАЗ 24 (688811)
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 688811
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульковий упорний однорядний безсепараторний підшипник у металевому кожусі. 55x90/89x21
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 688811 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,4 |
| Висота | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр. | 55 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Каталожний номер | 688811 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120344 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90/89мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴

