Підшипник кульковий радіальний однорядний 80x170x39
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 316 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 3,58 |
| Висота | 39 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 80 мм |
| Внутрішній діаметр. | 80 |
| Висота B (мм) | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 |
| Каталожний номер | 316/6316/50316 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120217 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 170 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527 ₴


