
Підшипник кульковий радіальний 180300 (6300 2RS)
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 180300
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 10х35х11
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180300 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,054 |
| Висота | 11 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 10 мм |
| Внутрішній діаметр. | 10 |
| Висота B (мм) | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 |
| Каталожний номер | 180300/6300/ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119892 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 35 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴

