
Підшипник ролика натяжного ГАЗ, ГАЗель, Соболь, УАЗ задня опора, насос водяний 20703 (65203 RS)
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 20703
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з одностороннім ущільненням 17x40x14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УАЗ |
| Тип | Ролик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 20703 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,073 |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 17 мм |
| Внутрішній діаметр. | 17 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 |
| Каталожний номер | 20703/65203 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120186 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 40 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴

