Підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 65x140x36
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 7313 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 2,45 |
| Висота | 33 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 65 мм |
| Внутрішній діаметр. | 65 |
| Висота B (мм) | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 |
| Каталожний номер | 7313/30313 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120377 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 140мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴


