
Підшипник роликовий циліндричний радіальний 102206 (NCL206)
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 102206
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами однорядний безсепараторний з максимальною кількістю циліндричних роликів 30x62x16
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 102206 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,225 |
| Висота | 16 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Висота B (мм) | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 102206/NCL206/UM1206TM/UM-1206-B/UM 1206 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119872 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴

