
Підшипник роликовий конічний 7306 (30306)
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7306
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 30x72x20,75
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 7306 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,4 |
| Висота | 19 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Каталожний номер | 7306/30306 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120370 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴

