
Підшипник кульковий радіальний на закріплювальній втулці 1680208
200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1680208
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім ущільненням та зі сферичною посадковою поверхнею зовнішнього кільця 40x85x21/39
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 1680208 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,6 |
| Висота | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 40 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 |
| Каталожний номер | 1680208 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120052 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 85 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

