
Підшипник генератора задній (малий) Ланос, Авео, Нубира 180100 (6000 2RS) (миним. партия 10 шт (туба))
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 180100
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 10x26x8
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180100 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,023 |
| Висота | 8 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 10 мм |
| Внутрішній діаметр. | 10 |
| Висота B (мм) | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 |
| Каталожний номер | 180100/6000 2RS/01989646 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120062 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 26 мм |
| Партія продажів | 10 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴

