
Підшипник кульковий радіальний 1204
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1204
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний дворядний сферичний, самовстановлюючий, основне конструктивне виконання 20x47x14
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 1204 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,12 |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр. | 20 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 |
| Каталожний номер | 1204 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120023 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴

