Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 60x110x23,75
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 7212P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,9 |
| Висота | 22 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Внутрішній діаметр. | 60 |
| Висота B (мм) | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 7212/30212 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120312 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴


