
Підшипник кульковий упорний 8207 (51207)
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8207
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий упорний однорядний основне конструктивне виконання 35x62x18
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 8207 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,223 |
| Висота | 18 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 8207/51207 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119950 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴

