
Підшипник кульковий радіальний на закріплювальній втулці (380707)
244 ₴
- Немає в наявності
- Код: 380707
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий однорядний радіальний з двома захисними шайбами, на втулці. 35x85x23/35
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 380707 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,7 |
| Висота | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 |
| Каталожний номер | 380707/РСМ-10.01.38.160 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119912 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 85 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴

