
Підшипник мосту переднього (редуктор кінцевої передачі), передача конічна МТЗ-82, Херсонец 7507 (32207)
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7507
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіально-упорний конічний однорядний основне конструктивне виконання 35x72x24,25
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7507 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,449 |
| Висота | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр. | 35 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Каталожний номер | 7507/32207 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120382 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

