
Підшипник кульковий радіальний 80024 (624 ZZ) (мінім. партія 10 шт (туба))
21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80024
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двома захисними шайбами (метал) 4x13x5
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Основні атрибути | |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 |
| Вага (Кг) | 0,003 |
| Бренд | ASR |
| Країна-виробник | Польща |
| Код | 120411 |
| Каталожний номер | 80024/624ZZ/624 |
| Партія продажів | 10 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 13 мм |
| Артикул без символів | 80024 |
| Внутрішній діаметр. | 4 |
| Зовнішній діаметр | 13 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 4 мм |
| Висота B (мм) | 5 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴

