
Підшипник голчастий радіальний 94908 (7949/38)
144 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94908
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник роликовий радіальний голчастий або з довгими циліндричними роликами однорядний безсепараторний 38,1x47,5x31,75
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 94908 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,125 |
| Висота | 31,75 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 38,1мм |
| Внутрішній діаметр. | 38,1 |
| Висота B (мм) | 31,75 мм |
| Зовнішній діаметр | 47,5 |
| Каталожний номер | 94908/7949/38/НКД 242720 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120445 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47,5 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴

