
Підшипник кульковий радіальний на закріплювальній втулці 11309 (1310K+H310)
274 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11309
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний дворядний сферичний, що самовстановлюється з конічним отвором, на закріплювальній втулці. Втулка H310 45x110x27/42
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул без символів | 11309 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 1,48 |
| Висота | 27 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Висота B (мм) | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 11309/1310+H310 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120018 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴

