
Підшипник кульковий радіальний 80101 (6001 ZZ) (мінім. партія 10 шт (туба))
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80101
+380 (66) 196-26-71
Олександр- +380 (67) 333-89-50Київстар
- +380 (99) 013-66-38Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двома захисними шайбами (метал) 12x28x8
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80101 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,021 |
| Висота | 8 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 12 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12 |
| Висота B (мм) | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 |
| Каталожний номер | 80101/6001/6001ZZ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120418 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 28 мм |
| Партія продажів | 10 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴

