Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двостороннім захистом та ущільненням з гуми 45x100x25
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180309P6 |
| Бренд | ASR |
| Вага (Кг) | 0,825 |
| Висота | 25 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр. | 45 |
| Висота B (мм) | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Каталожний номер | 180309/6309/309 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119319 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴


